Doprava našich produktů zákazníkům v České republice je ZDARMA v průběhu 10-14 dnů.

Fólie na miru

 Dodáváme ochranné fólie na displeje pro průmyslové monitory, notebooky, tablety a další zařízení s displejem do 28”. Naše fólie jsou využívány v zdravotnictví, finančním sektoru a průmyslových strojích.

 Stačí vybrat vhodný materiál a poskytnout nám tři parametry: délku, šířku a poloměr úhlu, pokud jsou úhly displeje vašeho zařízení nestandardni (např. upscreen Bacteria Shield Clear Screen Protector 215мм х 116мм х 3 мм). Jsme připraveni přizpůsobit naše ochranné fólie vašim jedinečným požadavkům.

 

Můžete si vybrat jeden z materiálů a my vám rychle vyrobíme ochranné sklo podle vašich rozměrů.

 

Ochranné fólie a skla pro telefony

 

 Každý majitel moderního telefonu ví, že displej zařízení je nejzranitelnější částí. Při nošení chytrého telefonu v jednom kapse s klíči nebo jinými tvrdými předměty se na povrchu displeje objevují škrábance a oděrky. To kazí vzhled výrobku, narušuje barevnost a snižuje úroveň pohodlí při používání telefonu. Při náhodném pádu zařízení na tvrdý povrch vznikají odřeniny a praskliny na displeji. Výměna displeje je velmi drahá, a proti mechanickým poškozením silikonové pouzdra a ochranné rámy ne vždy pomáhají. Ochranné fólie a skla pro telefony se stala vynikajícím řešením pro ochranu displeje zařízení a prodloužení doby používání výrobku.

 

 Ochranné fólie a tvrzené sklo jsou využívány nejen u chytrých telefonů, ale i v širší škále zařízení s displeji. Některé klíčové oblasti zahrnují chytré hodinky, náramky, tablety, fitness náramky, digitální fotoaparáty, GPS zařízení na kole, notebooky, navigační systémy v autech, venkovní telefony, kuchyňské spotřebiče, herní konzole, telefony pro seniory, navigaci na motocyklu KTM, čtečky e-knih, venkovní GPS zařízení a mnoho dalších kategorií.

 

Typy fólií pro telefony jsou různorodé

 

Lesklá fólie: Úplně průhledná, nezkresluje barevný přenos, není viditelná na telefonu a neovlivňuje hmatové vlastnosti.

Matná fólie: Má nižší průhlednost, což snižuje jas displeje. Je odolnější vůči mechanickým poškozením, neblýská se na slunci a otisky prstů jsou méně viditelné.

Fólie s speciálním povlakem: Zahrnuje “zrcadlové” a “proti-špion.” Zrcadlové fólie se promění v zrcadlo při vypnutém displeji a jsou populární mezi uživatelkami. Proti-špion skrývá obraz před bočním pohledem, poskytující soukromí.

 

Není podstatné, který typ si vyberete, každá fólie spolehlivě chrání displej před drobnými poškozeními.

 

Ochranné fólie

Průhledné ochranné fólie

BROTECT HD-Clear Screen Protector
Savvies SU75 UltraClear Screen Protector
upscreen Scratch Shield Clear Screen Protector

Ochranné fólie proti odleskům

BROTECT Matte Screen Protector
upscreen Reflection Shield Matte Screen Protector

Ochranné fólie s antibakteriální úpravou

upscreen Bacteria Shield Clear Screen Protector
upscreen Bacteria Shield Matte Screen Protector

Ochranné fólie pro ochranu soukromí

upscreen Spy Shield Clear Privacy Screen Protector

 

Tvrzená skla

Průhledné tvrzene sklo na ochranu displeje

BROTECT AirGlass Glass Screen Protector
upscreen Hybrid Glass Screen Protector

Matne tvrzene sklo na ochranu displeje

BROTECT AirGlass Matte Glass Screen Protector
upscreen Hybrid Glass Matte Glass Protection