Doprava našich produktů zákazníkům v České republice je ZDARMA v průběhu 10-14 dnů.
Doprava zdarma

Upscreen Matná antibakteriální ochranná folie pro Apple iPhone 12 Pro Max displej + zadní strana

992
Neohodnoceno
  • Silná ochrana proti poškrábání
  • Eliminace otisku prstů
  • Výsoce průhledná
  • Optimalizováno pro vícedotykové ovládání
  • Vyrobeno v Německu

  • 399 Kč / 1 ks
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 8.7.2024
399 Kč
Kategorie: iPhone 12 Pro Max
 

upscreen Bacteria Shield Matte , antibakteriální a matná prémiová ochrana obrazovky pro váš Apple iPhone 12 Pro Max (displej + zadní strana)

Jste si vědomi toho, že vaše zařízení je zdrojem bakteriálních infekcí?

Zdá se, že vaše zařízení vypadá čistě, ale každý den se na displej přenese spousta bakterií. To znamená, že na displeji je více bakterií než na průměrném záchodovém prkénku. Klasické čištění displeje nestačí a bohužel nedokáže tyto bakterie zlikvidovat. Bakterie se mohou přenést na obličej, ústa a nos prostřednictvím rukou nebo přímým kontaktem zařízení s kůží a způsobit infekce.

Jak funguje naše antibakteriální technologie?

Antibakteriální technologie je zabudována do povrchu ochranné fólie a eliminuje bakterie, které jsou na displeji. Aktivní oxidy kovů jsou neškodné pro lidské tělo, ale smrtící pro bakterie. Antibakteriální vrstva vám poskytuje větší bezpečnost při používání vašich digitálních zařízení.

Antibakteriální povlak je také odolný vůči rozpouštědlům. To znamená, že účinek je zachován i při silných vnějších vlivech.

Tato technologie byla testována společností Qualitylabs BT GmbH v Norimberku, akreditována německou vládou a byla oceněna antimikrobiální normou ISO 22196.

Další vlastnosti

Matné, optimalizované pro vícedotykové, snadné čištění a odstranění bez zanechání zbytků.

Proč riskovat infekci? Nainstalujte upscreen Bacteria Shield Matte na svůj Apple iPhone 12 Pro Max (displej + zadní strana) a užívejte si zdravý digitální život.

Kompatibilní s Apple iPhone 12 Pro Max (displej + zadní strana)

 

A2411 A2342 A2410 A2412

 

POZNÁMKA : Ochranné fólie jsou záměrně menší, protože zařízení má zakřivení na přední a zadní straně.

Obsah balení: upscreen Bacteria Shield Matte Premium antibakteriální ochrana displeje kompatibilní s Apple iPhone 12 Pro Max (displej + zadní strana) (1x přední a zadní strana), hadřík z mikrovlákna, čisticí hadřík, montážní karta, odstraňovač prachu, 3 lepicí proužky, nástavec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: