Doprava našich produktů zákazníkům v České republice je ZDARMA v průběhu 10-14 dnů.
Doprava zdarma

Vikuiti ochranná fólie na displej CV8 od 3M pro Apple iPhone 12 Pro Max

985
Neohodnoceno
Ultra čirý a vysoce přilnavý Tvrdý povlak Vhodné pro zakřivení Snadná instalace Lze odstranit bez zanechání zbytků

  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 20.6.2024
739 Kč
Kategorie: iPhone 12 Pro Max
 
Ultračiré a vysoce přilnavé, s tvrdým povlakem, lze odstranit bez zanechání zbytků

 

 

Ochranná fólie Vikuiti CV8 pro Apple iPhone 12 Pro Max je určena k následnému nalepení na elektronické displeje a hodinky a nabízí spolehlivou ochranu proti poškrábání a nečistotám.

 

 

Díky vysoké průhlednosti a hladkému povrchu není fólie při aplikaci téměř znatelná. Přilnavá vrstva ochranného filmu zatéká i do velmi lehkých škrábanců, takže jsou neviditelné.

 

 

Ochranná fólie na displej Vikuiti CV8 je přizpůsobena pro Apple iPhone 12 Pro Max a také nabízí vynikající mechanickou ochranu proti poškrábání díky tvrdému povlaku. Povrch fólie lze navíc velmi snadno čistit, ve většině případů suchým hadříkem. Inkoust z mnoha permanentních per lze snadno odstranit.

 

 

Ochranná fólie je vhodná zejména pro povrchy ze skla, akrylového skla (PMMA) a polykarbonátu (PC) a lze ji beze zbytku odstranit. Někdy je také možné je použít na jednoosově zakřivené nebo velmi mírně dvouosově zakřivené povrchy. Nedoporučuje se používat zejména na odporových dotykových displejích, protože tažná síla při vyjímání by mohla být v jednotlivých případech příliš velká.

 

 

Naše ochranné fólie Vikuiti jsou řezány laserem v Německu na nejmodernějších strojích. Je zaručen přesný řez, tvary přesné a optimální přilnavost hran.

 

 

 

Obsah balení:

 

Fólie na displej Vikuiti CV8 od 3M pro Apple iPhone 12 Pro Max (1x přední).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: