Doprava našich produktů zákazníkům v České republice je ZDARMA v průběhu 10-14 dnů.
Doprava zdarma

Upscreen Antibakteriální ochranná folie pro Samsung Galaxy Xcover 6 Pro

532
Neohodnoceno
Silná ochrana proti poškrábání Eliminace otisku prstů Výsoce průhledná Optimalizováno pro vícedotykové ovládání Vyrobeno v Německu

  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 17.6.2024
399 Kč
Kategorie: Samsung Galaxy Xcover 6 Pro
 
upscreen Bacteria Shield Clear , prémiová antibakteriální ochrana obrazovky pro váš Samsung Galaxy Xcover 6 Pro (displej + zadní strana)

 

 

Jste si vědomi toho, že vaše zařízení je zdrojem bakteriálních infekcí?

 

 

Zdá se, že vaše zařízení vypadá čistě, ale každý den se na displej přenese spousta bakterií. To znamená, že na displeji je více bakterií než na průměrném záchodovém prkénku. Klasické čištění displeje nestačí a bohužel nedokáže tyto bakterie zlikvidovat. Bakterie se mohou přenést na obličej, ústa a nos prostřednictvím rukou nebo přímým kontaktem zařízení s kůží a způsobit infekce.

 

 

Jak funguje naše antibakteriální technologie?

 

 

Antibakteriální technologie je zabudována do povrchu ochranné fólie a eliminuje bakterie, které jsou na displeji. Aktivní oxidy kovů jsou neškodné pro lidské tělo, ale smrtící pro bakterie. Antibakteriální vrstva vám poskytuje větší bezpečnost při používání vašich digitálních zařízení.

 

 

Antibakteriální povlak je navíc odolný vůči rozpouštědlům. To znamená, že účinek je zachován i při silných vnějších vlivech.

 

 

Tato technologie byla testována společností Qualitylabs BT GmbH v Norimberku, akreditována německou vládou a byla oceněna antimikrobiální normou ISO 22196.

 

 

Další vlastnosti

 

 

Vysoká průhlednost, optimalizovaná pro vícedotyková zařízení, snadné čištění a odstranění beze zbytků.

 

 

Proč riskovat infekci? Nainstalujte upscreen Bacteria Shield Clear na svůj Samsung Galaxy Xcover 6 Pro (displej + zadní strana) a užívejte si zdravý digitální život.

 

 

Kompatibilní s

 

Samsung Galaxy Xcover 6 Pro (displej + zadní strana)

 

SM-G736U SM-G736U1 SM-G736B SM-G736B/DS

 

 

 

POZNÁMKA : Tento produkt je speciálně navržen pro přední a zadní stranu zařízení.

 

 

Obsah balení:

 

upscreen Bacteria Shield Clear Premium antibakteriální ochrana displeje kompatibilní s Samsung Galaxy Xcover 6 Pro (displej + zadní strana) (1x přední a zadní strana), hadřík z mikrovlákna, čisticí hadřík, montážní karta, odstraňovač prachu, 3 lepicí proužky, nástavec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: