Doprava našich produktů zákazníkům v České republice je ZDARMA v průběhu 10-14 dnů.
Tip Výprodej Doprava zdarma

Upscreen Antibakteriální ochranná folie pro Samsung Galaxy A14 4G 4066208668035

346
Neohodnoceno
  • Silná ochrana proti poškrábání
  • Eliminace otisku prstů
  • Výsoce průhledná
  • Optimalizováno pro vícedotykové ovládání
  • Vyrobeno v Německu

  • 399 Kč / 1 ks
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 14.5.2024
399 Kč
Kategorie: Smartphony a telefony
 

upscreen Bacteria Shield Clear , antibakteriální prémiová ochrana obrazovky pro váš Samsung Galaxy A14 4G (displej + zadní strana)

 Jste si vědomi toho, že vaše zařízení je zdrojem bakteriálních infekcí?

 Zdá se, že vaše zařízení vypadá čistě, ale každý den se na displej přenese spousta bakterií. To znamená, že na displeji je více bakterií než na průměrném záchodovém prkénku. Klasické čištění displeje nestačí a bohužel nedokáže tyto bakterie zlikvidovat. Bakterie se mohou přenést na obličej, ústa a nos prostřednictvím rukou nebo přímým kontaktem zařízení s kůží a způsobit infekce.

 Jak funguje naše antibakteriální technologie?

 Antibakteriální technologie je zabudována do povrchu ochranné fólie a eliminuje bakterie, které jsou na displeji. Aktivní oxidy kovů jsou neškodné pro lidské tělo, ale smrtící pro bakterie. Antibakteriální vrstva vám poskytuje větší bezpečnost při používání vašich digitálních zařízení.

 Antibakteriální povlak je navíc odolný vůči rozpouštědlům. To znamená, že účinek je zachován i při silných vnějších vlivech.

 Tato technologie byla testována společností Qualitylabs BT GmbH v Norimberku, akreditována německou vládou a byla oceněna antimikrobiální normou ISO 22196.

 Další vlastnosti 

Vysoká průhlednost, optimalizovaná pro vícedotyková zařízení, snadné čištění a odstranění beze zbytků.

 Proč riskovat infekci? Nainstalujte upscreen Bacteria Shield Clear na svůj Samsung Galaxy A14 4G (displej + zadní strana) a užívejte si zdravý digitální život.

 Kompatibilní se Samsung Galaxy A14 4G (displej + zadní strana)

 SM-A146B SM-A146B/DS SM-A146P SM-A146P/DS SM-A146U SM-A146U1 SM-A146U1/DS SM-A146W SM-A146W SM-A166 N SM-A146P/DSN SM-S146VL

 POZNÁMKA : Tento produkt je speciálně navržen pro přední a zadní stranu zařízení.

 Obsah balení: upscreen Bacteria Shield Clear Premium antibakteriální ochrana displeje kompatibilní s Samsung Galaxy A14 4G (displej + zadní strana) (1x přední a zadní strana), hadřík z mikrovlákna, čistící hadřík, montážní karta, odstraňovač prachu, 3 lepicí proužky, montážní návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: