Doprava našich produktů zákazníkům v České republice je ZDARMA v průběhu 10-14 dnů.
Doprava zdarma

BROTECT HD-Clear Ochranná fólie pro informační a zábavní systém Tesla Model Y 15,4" 4066208222169

595
Neohodnoceno
  • Křišťálově čistý, transparentní ochranný film
  • Spolehlivá ochrana proti poškrábání
  • Eliminace otisku prstů
  • Snadná instalace bez bublin
  • Vyrobeno v Německu

  • 669 Kč / 1 ks
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 8.7.2024
669 Kč
Kategorie: Tesla Model Y 15,4"
 

Ochranná fólie na displej BROTECT HD-Clear, křišťálově čistá a odolná proti poškrábání pro váš infotainment systém Tesla Model Y 15,4"!

Váš informační a zábavní systém Tesla Model Y 15,4" je vaším každodenním společníkem a musí toho hodně vydržet? S ochranou displeje BROTECT HD-Clear můžete optimálně chránit své zařízení před nečistotami, poškrábáním a poškozením při každodenním používání.

Tenký materiál průhledné ochranné fólie zajišťuje spolehlivou ochranu displeje a je téměř neviditelný.

Díky vysoké úrovni průhlednosti a jasnosti není výhled a jas displeje rušen ochrannou fólií a veškerý obsah obrazovky je i nadále zobrazen ostře a jasně.

Dodatečná vrstva proti otiskům prstů zajišťuje, že nečistoty a otisky prstů lze snadno setřít z fólie, aniž by se změnila citlivost displeje na dotyk a tlak.

Nově vyvinutá lepicí vrstva zajišťuje bezproblémovou instalaci a odstranění fólie displeje bez zanechání zbytků. Výsledek: Cool BRO hladce klouže na váš informační a zábavní systém Tesla Model Y 15,4" a zaručí vám bezproblémovou instalaci bez bublin. Budete překvapeni!

Ochranu displeje značky BROTECT mimochodem vyrábí s velkou péčí náš tým specialistů v Německu. Ochranná fólie na displej je vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte ze závodu. Bavte se s tím!

Kompatibilní s

informačním a zábavním systémem Tesla Model Y 15,4"

Obsah balení:

Rozsah dodávky: 1 balení ochranné fólie BROTECT HD-Clear kompatibilní s Tesla Model Y Infotainment System 15,4" (1x displej).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: