Doprava našich produktů zákazníkům v České republice je ZDARMA v průběhu 10-14 dnů.
Doprava zdarma

Upscreen Antibakteriální ochranná folie pro Tesla Model 3 15,4" 4062481623594

450
Neohodnoceno

Silná ochrana proti poškrábání

Eliminace otisku prstů

Výsoce průhledná

Optimalizováno pro vícedotykové ovládání

Vyrobeno v Německu


  • 1 099 Kč / 1 ks
  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 20.6.2024
1 099 Kč
Kategorie: Tesla
 

upscreen Bacteria Shield Clear , antibakteriální prémiová ochrana obrazovky pro váš informační a zábavní systém Tesla Model 3 15,4"

Jste si vědomi toho, že vaše zařízení je zdrojem bakteriálních infekcí?

Zdá se, že vaše zařízení vypadá čistě, ale každý den se na displej přenese spousta bakterií. To znamená, že na displeji je více bakterií než na průměrném záchodovém prkénku. Klasické čištění displeje nestačí a bohužel nedokáže tyto bakterie zlikvidovat. Bakterie se mohou přenést na obličej, ústa a nos prostřednictvím rukou nebo přímým kontaktem zařízení s kůží a způsobit infekce.

Jak funguje naše antibakteriální technologie?

Antibakteriální technologie je zabudována do povrchu ochranné fólie a eliminuje bakterie, které jsou na displeji. Aktivní oxidy kovů jsou neškodné pro lidské tělo, ale smrtící pro bakterie. Antibakteriální vrstva vám poskytuje větší bezpečnost při používání vašich digitálních zařízení.

Antibakteriální povlak je navíc odolný vůči rozpouštědlům. To znamená, že účinek je zachován i při silných vnějších vlivech.

Tato technologie byla testována společností Qualitylabs BT GmbH v Norimberku, akreditována německou vládou a byla oceněna antimikrobiální normou ISO 22196.

Další vlastnosti

Vysoká průhlednost, optimalizovaná pro vícedotyková zařízení, snadné čištění a odstranění beze zbytků.

Proč riskovat infekci? Nainstalujte upscreen Bacteria Shield Clear na svůj 15,4" informační systém Tesla Model 3 a užívejte si zdravý digitální život.

Kompatibilní s

informačním a zábavním systémem Tesla Model 3 15,4"

Obsah balení:

antibakteriální ochrana displeje Bacteria Shield Clear Premium kompatibilní s informačním a zábavním systémem Tesla Model 3 15,4" (1x displej), hadřík z mikrovlákna, čisticí hadřík, montážní karta, odstraňovač prachu, 3 lepicí proužky, návod k instalaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: